Záruka 2 roky*

Záruční doba se poskytuje v délce trvání 24 měsíců od převzetí zboží zákazníkem. Jedná-li kupující v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti (IČ) může být tato doba omezena pouze na 12 měsíců, je-li to u daného typu zboží výslovně uvedeno. Podléhá-li zboží datu spotřeby, lhůta se zkracuje do vyznačeného data spotřeby.
Vrácení zboží do 14 dnů*

Pokud Vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje zboží zakoupené v našem e-shopu, máte možnost odstoupit od kupní smlouvy do 14-ti kalendářních dnů bez udání důvodů. Tento nárok máte i na objednávky realizované po internetu s osobním odběrem. Právo na odstoupení od smlouvy vyplývá ze zákona č. 367/2000 Sb.
K vrácenému zboží doporučujeme vždy přiložit dokument, který potvrdí, že jste zboží zakoupili u nás a usnadní nám Vaši identifikaci i vraceného produktu (faktura). Částka za vrácené zboží Vám bude zaslána zpět převodem na Váš účet nejpozději do 14 dnů od doručení odstoupení od smlouvy.
Obal není předmětem koupě ani součástí koupené věci. I přesto má prodejce právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží (uvedení do původního stavu). Tyto náklady jsou vždy individuálně posouzeny a jako takové jsou poté zákazníkovi naúčtovány a započteny s částkou za vrácené zboží.

Účtování těchto poplatků předejdete, pokud zboží uvedete do původního stavu (očištěním, správné zabalení apod.)

Přiložte prosím průvodní dopis kde nesmí chybět:
  • číslo objednávky
  • název (množství) vraceného zboží
  • číslo účtu kam chcete vrátit peníze

Zboží nám doručte zpět na adresu:
EM-STORE, Hodkovická 443/41, Liberec - Rochlice, 460 06

Zboží nezasílejte na dobírku!!!
V případě, že nejste spotřebitel, tedy zboží nakupujete v rámci své obchodní či podnikatelské činnosti (tedy na nákupním dokladu je uvedeno Vaše IČ), právo na odstoupení vám nevzniká, neboť obchodní zákoník tuto možnost neuvádí.

V případě odstoupení od smlouvy nese spotřebitel náklady spojené s vrácením zboží.
Vaše případné dotazy zodpovíme také na našich kontaktech. 608 030 255,